Педколектив

В училищі працюють викладачі високої кваліфікації, спеціалісти, магістри та майбутні кандидати наук. Співробітники училища мають великий досвід в своїй галузі та їх впровадження в багатьох організаціях, підприємствах. 

         

  Добір досвідчених спеціалістів, орієнтація на систему підвищення кваліфікації і постійний саморозвиток викладачів, майстрів виробничого навчання забезпечують успіх у вирішенні кадрових питань.

   У навчальному закладі склалася певна система добору, підвищення кваліфікації та використання керівних і педагогічних працівників. Рівень кваліфікації педагогічних працівників у цілому відповідає напрямкам підготовки робітничих кадрів. На посади педагогічних працівників призначаються особи з відповідною базовою освітою, фаховою та педагогічною підготовкою.

    У лютому 2012 року в училищі була проведена науково-практична конференція на тему: “Використання сучасних педагогічних, інформаційних та комп’ютерних технологій у навчальному процесі при підготовці кваліфікованих фахівців у сисемі ПТО Львівської області”.

Авторські права 2019 © Львівське вище професійне училище коп'ютерних технологій та будівництва. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.