Педколектив

Поліщук Марія Богданівна

Поліщук Марія Богданівна

в.о. директора,

к.т.н. спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання "викладач-методист"  

 
Хиль Сергій Володимирович

 Хиль Сергій Володимирович

 заступник директора

з навчально-виробничої роботи,

 спеціаліст 2-ої категорії

 

 

 Дика Леся Євгенівна

 заступник директора з навчально

 виховної роботи,

 спеціаліст вищої категорії,

 педагогічне звання "старший викладач"

 

 

 

 Венцель Мар'яна Тарасівна

 старший майстер,

 спеціаліст 1-ої категорії

 

 

 Біленький Петро Миронович

 старший майстер,

 спеціаліст вищої категорії,

  педагогічне звання "викладач-методист"

 

 
   

 Химко Леся Ярославівна

 методист,

 викладач історії,

 спеціаліст вищої категорії,

 педагогічне звання "старший викладач"

 

 Рудик Тетяна Андріївна

 юрист-консул

 

 

 

  Левицька Галина Несторівна

  викладач історії,

  спеціаліст вищої категорії,

  педагогічне звання "старший викладач"

 

 

 Маслій Марія Антонівна

 викладач фізики і астономії,

 спеціаліст 1-ої категорії,

 педагогічне звання "старший викладач"

 

 

  Берник Петро Петрович

  викладач предмету "Захист України",

  спеціаліст 1-ої категорії,

  

 

 

 Новосядлий Михайло Генрикович

майстер виробничого навчання 14-го розряду,

спеціальності: "Слюсар з  

ремонту колісних

транспортних засобів;

електрогазозварник" 

 
 

 Кандиба Світлана Юліанівна

 майстер виробничого навчання,

 спеціальності: "Штукатур;

 маляр; лицювальник-плиточник" 

 

 
 

Жукевич Марія Михайлівна

викладач креслення та

образотворчого мистецтва і

спецпредметів,

спеціаліст першої категорії,

 

 

 

Закалюжний Ростислав Євстахович

керівник фізичного виховання та спорту,

викладач фізичного виховання та спорту,

тренер з фехтування,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання "старший викладач"

 

 
 

 Шафранська Любов Михайлівна

 викладач зарубіжної літератури,

 спеціаліст вищої категорії,

 педагогічне звання "старший викладач"

 
 

 Росіцька Оксана Василівна

 майстер виробничого навчання 13-го розряду, 

 спеціальності:"Електромеханік з ремонту

 лічильно-обчислювальних машин"

 

 
 

 Якимів Людмила Михайлівна

 майстер виробничого навчання 14-го розряду,

 спеціальності: "Оператор комп'ютерного

 набору;

 електромеханік з ремонту

 лічильно-обчислювальних машин"

 

 
 

 Грет Роман Ігорович

 майстер виробничого навчання 14-го розряду,

 спеціальності: "Штукатур;

 Лицювальник-плиточник"

 

 

 

 
 

  Угрин Василь Михайлович

 викладач фізичного виховання,

 майстер спорту, 

 спеціаліст вищої категорії,

 педагогічне звання "старший викладач"

 
 

 Гудима Наталя Василівна

 майстер виробничого навчання 13-го розряду, 

 спеціальності:"Оперотор комп'ютерного набору,

 електромеханік з ремонту та обслуговування 

 лічильно-обчислювальних машин"

 

 
 

 Бошко Галина Миронівна

 завідувач господарства,

 8-ий розряд

 

 
 

 Ільків Любов Василівна

 викладач спецпредметів будівельного напряму,

 спеціаліст вищої категорії,

 педагогічне звання "старший викладач"

 

  

  Корзан Тетяна Ігорівна

  викладач фізичного виховання,

  кандидат наук з фізичного виховання і спорту,

  майстер спорту, 

  спеціаліст вищої категорії,

  педагогічне звання "старший викладач"

 

 
 

 Гузар Ольга Василівна

 викладач української мови та літератури,

 спеціаліст вищої категорії

 

 
 

 Бакун Оксана Іванівна

 викладач англійської мови,

 спеціаліст вищої категорії,

 

 
 

 Мілян Христина Степанівна

 майстер виробничого навчання 13-го розряду, 

 спеціальності:"Оператор комп'ютерного набору,

 електромеханік з ремонту та обслуговування 

 лічильно-обчислювальних машин"

 

 

 Вишневька Тетяна Іванівна

майстер виробничого навчання 14-го розряду,

спеціальності: "Штукатур; маляр;

лицювальник-плиточник"

майстер 2-ої категорії,

викладач спецтехнології будівельного профілю

 

 

 

 

 
 

 Трущак Ольга Василівна

 викладач англійської мови,

 спеціаліст вищої категорії

 

 
 

 Пастернак Наталія Володимирівна

 викладач спецтехнологій,

 спеціаліст першої категорії

 

 
 

 Білецька Олена Михайлівна

 викладач комп'ютерних дисциплін

 та інформатики,

 спеціаліст вищої категорії,

 педагогічне звання "старший викладач"

 
 

 Погарата Ольга Ярославівна

 викладач економіки,

 спеціаліст першої категорії

 

 
 

 Варлам Ганна Михайлівна

 викладач інформатики та програмування,

 спеціаліст вищої категорії

 

 
 

  Гамаль Дарія Петрівна

 викладач математики,

 спеціаліст вищої категорії,

 педагогічне звання "старший викладач"

 
   

 

  Діжак Роман Володимирович

  художній керівник

  

 
 

  Шах Ігор Володимирович

  майстер виробничого навчання 13-го розряду,

  спеціальність: "Слюсар з ремонту

  колісних транспортних засобів"

  

 

 
 

  Кулинич Богдан Ігорович

  майстер виробничого навчання 11-го розряду,

  спеціальність: "Слюсар з ремонту

  колісних транспортних засобів"

 
 

 Лучишин Надія Василівна

 викладач спецтехнологій будівельного

 профілю,

 спеціаліст вищої категорії,

 педагогічне звання "старший викладач"

 
 

 Бабаченко Віра Іванівна

 викладач математики,

 спеціаліст вищої категорії

 

 
 

 Кубай Орест Степанович

 викладач спецтехнологій,

 спеціаліст вищої категорії

 

 
 

 Владига Ольга Миколаївна

 викладач історії, кандидат історичних наук, 

 спеціаліст вищої категорії,

 педагогічне звання "старший викладач"

 

 

  Гайслер Ірина Василівна

  викладач біології, хімії та екології, 

  спеціаліст вищої категорії,

  педагогічне звання "старший викладач"

 

 

  Пархуць Мар'яна Володимирівна

  викладач інформатики, 

  спеціаліст 2-ої категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В училищі працюють викладачі високої кваліфікації, спеціалісти, магістри та майбутні кандидати наук. Співробітники училища мають великий досвід в своїй галузі та їх впровадження в багатьох організаціях, підприємствах. 

         

  Добір досвідчених спеціалістів, орієнтація на систему підвищення кваліфікації і постійний саморозвиток викладачів, майстрів виробничого навчання забезпечують успіх у вирішенні кадрових питань.

   У навчальному закладі склалася певна система добору, підвищення кваліфікації та використання керівних і педагогічних працівників. Рівень кваліфікації педагогічних працівників у цілому відповідає напрямкам підготовки робітничих кадрів. На посади педагогічних працівників призначаються особи з відповідною базовою освітою, фаховою та педагогічною підготовкою.

    У лютому 2012 року в училищі була проведена науково-практична конференція на тему: “Використання сучасних педагогічних, інформаційних та комп’ютерних технологій у навчальному процесі при підготовці кваліфікованих фахівців у сисемі ПТО Львівської області”.

Авторські права 2021 © Львівське вище професійне училище коп'ютерних технологій та будівництва. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.