Обласний семінар-тренінг на тему «Інноваційні освітні рішення. Інтерактивні технології та їх впровадження в освітній процес при підготовці фахівців з різних професій»

       06 листопада 2019 року на базі ЛВПУ КТБ відбувся семінар-тренінг на тему «Інноваційні освітні рішення. Інтерактивні технології та їх впровадження в освітній процес при підготовці фахівців з різних професій». Для участі в семінарі були запрошені педагоги обласних методичних об’єднань «Комп’ютерна техніка та Інформатика» і «Професій обслуговування, ремонту машин і механізмів» закладів професійної (професійно-технічної ) освіти Львівщини, голови обласних методичних об’єднань НМЦ ПТО у Львівській області Саноцька М.Р., Хміль Л.І., представники компанії EdPro.ua Nataly TabachynТабачин А. та Галько Д.
      У теоретичній частині семінару учасникам було презентовано обладнання компанії EdPro. Андрій Табачин (співзасновник компанії EdPro) розповів, як інтерактивні панелі змінюють процес навчання та на яких умовах їх можна придбати, наголосив, що Інтерактивна панель EdProTouch – єдиний прилад, що поєднує в собі функціонал проектора, інтерактивної дошки, комп’ютера, планшета та телевізора в надміцному протиударному корпусі. У роботі семінару взяли участь 76 викладачів та майстрів в/н та отримали сертифікати.
      Учасники відзначили високий рівень організації заходу і висловили подяку в.о. директора вищого професійного училища комп`ютерних технологій та будівництва  Росіцькому П.С. Навчально-методичний центр ПТО нагородив к.т.н. методиста ЛВПУКТБ Поліщук М.Б., за активну участь в обласних методичних об’єднаннях.


  

Авторські права 2020 © Львівське вище професійне училище коп'ютерних технологій та будівництва. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.