Козацькі забави - 2019

                                                  Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух!

       Під таким гаслом 16 жовтня, з нагоди святкування Дня захисника України та Дня Українського козацтва у Львівському вищому професійному училищі комп'ютерних технологій та будівництва відбувся традиційний спортивно-розважальний захід "Козацькі забави".

       Мета заходу - виховння духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної України на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя.

       Уся учнівська та педагогічна спільнота училища долучилася до цього заходу. Найцікавішими були командні змагання, у яких взяли участь учні I курсу. Кожна команда-курінь представили по 10 учасників. Безперечно, що всьому цьому передувала тривала й ретельна підготовка: виготовлення емблеми й газети, підбір гасла й назви команди, а також фізичні тренування. Парубки змагалися в силі рук, у спритності ніг, у мобільності тіла, у креативності мислення та в приготуванні Козацької страви - куліша. Класні керівники та майстри в/н активно допомагали своїм вихованцям морально та корисними порадами.

       Свято вдалося на славу! А сприяла цьому напрочуд тепла й сонячна погода. Завершальним акордом дійства була дегустація куліша.

       Незабутні емоції, духовне єднання учнів та наставників надовго залишаться в пам'яті тих хто прийшов на це захоплююче свято. Це той момент, коли кажуть, що не важливо, хто переможець, адже перемогли емоції й відчуття щастя.

       Адміністрація училища висловила слова подяки учасникам та організаторам заходу за дивовижне спортивно-патріотичне дійство, та нагородила похвальними грамотами. Представники Приват Банку нагородили переможців подарунками.

       Давайте разом пишатися тим, що ми є нащадками українських козаків.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Авторські права 2020 © Львівське вище професійне училище коп'ютерних технологій та будівництва. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.