Зустріч учнів та педагогів будівельного напряму з представником фірми-виробника будівельних матеріалів «Ферозіт»

25 березня 2019року на базі Львівського вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва відбулася зустріч учнів, викладачів та майстрів виробничого навчання  з представником фірми -виробника будівельних матеріалів «Ферозіт»на тему: «Технологія виконання систем утеплення «Ферозіт» з використанням декоративної штукатурки».

 

В програмі  взяли участь учні груп161, 251,341, 42Т, 14В, 15В;викладачі  професійно-теоретичної підготовки  Жукевич М.М., Лучишин Н.В.,Ільків Л.В. та майстри виробничого навчання з професії «Штукатур» Вишневська Т.І., Дмуховська У.М., Кандиба С.Ю., Гадомська Л.Й.

Тренер-майстер ТОВ «Ферозіт» Андрусишин Степан Володимирович
ознайомив присутніх з системами теплоізоляції «Ферозіт», організацією та технологією виконання робіт.

На таких заходах учні можуть не тільки отримати інформацію про провідні матеріали і технології, а й попрактикуватись в роботі з ними. 

Вірогідність працевлаштування за професією штукатура досить висока. Адже потреба у робітниках цієї професії постійна і має тенденцію до зростання.

У переважній більшості регіонів України штукатур без особливих  труднощів  знаходить роботу в будівельних організаціях, на підприємствах та установах різних форм власності. 

   

Авторські права 2021 © Львівське вище професійне училище коп'ютерних технологій та будівництва. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.