Технічний тренінг зі зварювання

13-14 березня 2019 року майстер виробничого навчання Львівського вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва Маланчук Ігор Богданович брав участь у технічному тренінгу зі зварювання , який проходив на базі Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва за сприяння Німецько-Українського проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти» група bbw. Компанія «Фроніус Україна».

Тема тренінгу: «Нові технологічні можливості сучасного зварювального обладнання», на якому  було продемонстровано обладнання та налаштування режимів зварювання на зварювальних апаратах Trans Steel 2200, Trans Pocket 150, аргонодугове зварювання та ін. Проведено тестування учасників тренінгу та конкурс на кращий зварювальний шов.

Ігор Богданович успішно пройшов теоретично-практичний тренінг та отримав іменний сертифікат.

Можливість «протестувати» сучасні технології, які дозволяють з легкістю виконувати якісні шви,  найкраща мотивація для спеціалістів у сфері зварювання. Це сприятиме підвищенню престижності робітничих спеціальностей, зокрема зварника, серед молоді й стане стимулом до вдосконалення професійної майстерності.

   

Авторські права 2021 © Львівське вище професійне училище коп'ютерних технологій та будівництва. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.