Тиждень комп'ютерних дисциплін

         Традиційно, щороку в нашому училищі проходив Тиждень комп’ютерних дисциплін. Завданням тижня було формування креативних комунікативних умінь, пізнавальної активності, розширення кругозору учнів, пізнання дійсності та самих себе. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу.
         Для проведення тижня були залучені учні I-III курсів та груп ТУ спеціальності «Оператор комп’ютерного набору; електромеханік з ремонту  та обслуговування лічильно-обчислювальних машин». Протягом тижня учні мали змогу ознайомлюватися з цікавими знахідками та винаходами, новинками в галузі обчислювальної техніки та інформаційних технологій завдяки виставці стіннівок та інформаційних бюлетенів, які підготували учні всіх груп комп’ютерного напряму. Кожну газету готувала команда на задану тему, що сприяло розвитку вмінь самостійно шукати інформацію та працювати у групі.

         Під час проведення тижня майстри виробничого навчання Гудима Н.В. та Росіцька О.В. провели  відкриті  уроки на теми: «Створення слайдів презентації в PowerPoint”» та “Монтаж комп’ютерної мережі з використанням конектора "RJ-45”.  Створені майстрами умови (повторення і закріплення вивченого матеріалу, робота в парах, групах та індивідуально, колективна робота, психологічний настрій)  допомогли учням застосувати отримані знання на уроках теоретичного навчання. Учні виконали презентацію «Перспективи моєї професії на сучасному ринку праці», в якій проявили свою творчість та креативність.

 

         У рамках предметного тижня викладачем комп’ютерних технологій Хилем С.В. проведений виховний захід “Instagram – очікування та реальність”.

         Також відбулося відкрите засідання МК комп’ютерного профілю на тему: “Формування професійної компетентності викладачів та майстрів в/н шляхом використання інноваційних технологій”, на якому  викладачі та майстри виробничого навчання ділилися своїм досвідом та обговорювали доповіді:

  • «Застосування інтерактивного програмно-технологічного навчального комплексу Smart Board у навчальному процесі» (доповідач Білецька О.М);
  • «Впровадження елементів STEM-освіти в навчанні інформатики». (доповідач Варлам Г.М.)
  • «Безпечний інтернет та інтернет-залежність»( доповідач Мілян Х.С.)

         Голова методкомісії Білецька О.М. зазначила, що виховання професійної компетентності учнів у час технічного та інформаційного прогресу залежить перш за все від обізнаності з новинками в галузі комп’ютерних технологій.  Результати роботи круглого столу сприятимуть посиленню діалогу між викладачами та учнями щодо використання інформаційних технологій та моделювання уроків, для накопичення практичного досвіду та професійного вдосконалення у сфері інформаційних технологій.

 

         На завершення Тижня відбулася зустріч з представниками виробництва, власниками Wanhao-Ukraine, нашими випускниками Павлом та Петром Єсипами, яку організувала к.т.н. викладач Поліщук М.Б. На сьогоднішній день вони успішні в IT-секторі підприємці. Спростити виробничі процеси, прискорити операції, здешевити кінцеву продукцію, сучасні навчальні процеси – все це, та багато інших можливостей відкриваються з використанням 3D принтерів WANHAO.

У Тижні комп’ютерних дисциплін взяли участь майже всі учні нашого училища. Тиждень пройшов на належному рівні. Учні  показали гарні знання, вміння, навички та творчі здібності.

Авторські права 2021 © Львівське вище професійне училище коп'ютерних технологій та будівництва. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.