Засідання круглого столу методичного об’єднання «Інформатика та комп’ютерна техніка»

05 грудня 2018 року на базі Львівського вищого професійного училища комп’ютерних технологій і будівництва  відбулось засідання круглого столу  методичного об’єднання «Інформатика та комп’ютерна техніка» на тему: «Інноваційні педагогічні технології, використання ІКТ у навчальному процесі. Особливості розробки і проведення не стандартних уроків предметів професійно-теоретичної підготовки комп’ютерного профілю» і відкритий урок викладача комп’ютерних дисциплін Варлам Г.М.

   У заході взяли участь педагоги з підготовки робітничих кадрів на базі училища та закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області, голова обласного методичного об’єднання зав. лабораторією інформатизації НМЦ ПТО у Львівській області Саноцька М.Р. та адміністрація навчального закладу.

Проблемні питання, які розглядались під час зустрічі:

  • Впровадження інноваційних інтерактивних технологій у практику роботи викладачів спец. предметів,  використання нових педагогічних технологій та ІКТ в проектній діяльності на уроках професійно-теоретичної підготовки комп’ютерного профілю, розв’язування компетентнісних задач для окремих тем предмету «Інформатика» при підготовці фахівців з різних професій, організація і проведення різних квестів та виховних заходів з інформатики в навчальних закладах, впровадження нестандартних уроків у навчальний процес. 
  • Учасники круглого столу зупинились  також на напрямках методичної роботи, участі педагогів в обласних методичних об’єднаннях, роботі творчих груп, інноваційних педагогічних технологіях при роботі з молоддю, особливостях створення сучасного навчально-методичного забезпечення предметів, питаннях самоосвіти.
  • Поділились досвідом щодо форм роботи семінарів (он-лайн заходи, творчі дискусії , круглі столи, майстер-класи) та можливостей використання сайту навчального закладу для поширення передового педагогічного досвіду і профорієнтаційної роботи, використання доступу до Інтернету та мережі Wi-Fi у гуртожитках і бібліотеках, роботі у соціальних мережах.

   Присутні відвідали не стандартний відкритий урок-подорож викладача Варлам Г.М.  на тему: «Основи статистичного аналізу даних». Обговорення уроку теоретичного навчання показало, що  викладачі знають,  вміють і ефективно використовують інтерактивні технології  та мережеві сервіси у навчальному процесі при підготовці  робітничих кадрів, а також вміло використовують комп’ютерну техніку та мультимедійне обладнання в процесі проведення уроків з професійно-теоретичної підготовки.

  

Авторські права 2019 © Львівське вище професійне училище коп'ютерних технологій та будівництва. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.