Не дай СНІДу шанс!

Життя – це багатство людини, дане кожному з нас. Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу продовжує залишатися актуальною і в Україні, й у світі. Як не прикро, але Україна займає одне з перших місць в Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції. На сьогодні немає радикальних засобів лікування, тому головною зброєю в боротьбі з поширенням вірусу є попередження інфекції. 

              Напередодні Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом (29.11.2018 року) викладачі Львівського вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва запросили тренера Всеукраїнської благодійної організації АСЕТ Рончковську О.М. Зустріч була присвячена обговоренню з учнями проблеми епідемії ВІЛ/СНІДу, зокрема шляхів передачі, профілактики та надання інформації за всіма аспектами ВІЛ/СНІДу.

         Оксана Михайлівна пояснила учням, що сьогодні громадськість повинна змінювати своє ставлення до людей, які хворіють на ВІЛ-інфекцію. СНІД не потрібно сприймати як вирок, адже інфіковані пацієнти живуть звичайним життям, заявки прийому антиретровірусної терапії. Головне – рання діагностика, тому не потрібно боятись проходити обстеження, оскільки визначити чи є в організмі ВІЛ можна тільки за результатами тесту.

         Ця інформація учням була дуже корисною і заставила замислитись над питанням власної поведінки щодо свого здоровя, приймати правильні рішення, намагатися протистояти чинникам ризику, уникати випадкових статевих контактів.

   

  

Авторські права 2019 © Львівське вище професійне училище коп'ютерних технологій та будівництва. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.