9 листопада – День української мови та писемності

У рамках відзначення Дня української мови та писемності у Львівському вищому професійному училищі комп'ютерних технологій та будівництва було проведено цикл цікавих заходів.

9 листопада 2017 року учні та педагоги училища долучилися до написання XVII Всеукраїнського радіодиктанту Національної єдності, який цьогоріч проходив у форматі міжнародного флешмобу. Усі охочі мали можливість не тільки перевірити свою грамотність, а й створити власний осередок диктанту – зібратися колективом, групою, адже мета акції – єднання.


 
 

15 листопада 2017 року у приміщенні бібліотеки училища вихователь Г.Й.Музика провела виховний захід «Мова – серце української нації».

Мета заходу - формувати в молодого покоління розуміння того, що українська мова – наш національний скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава, виховати любов і шану до рідного слова.

Впродовж заходу учні декламували вірші про українську мову, змагалися у мовному конкурсі, величали рідну мову у піснях.

Наприкінці Г.Й. Музика звернулася до присутніх словами відомого українського діячаМиколи Лотоцького:
Без мови – не створити нам держави,
Доріг тернистих – не перебрести!
Хай вороги жорстокі і лукаві –
Стіною стань і мову захисти!

Конкурс читців

Викладачами методичної комісії гуманітарної підготовки було організовано конкурс читців під назвою «Яке прекрасне рідне слово! Воно – не світ, а всі світи», у якому взяли участь учні першого курсу. Кожен виступ зачаровував відвертістю у спілкуванніз аудиторією, майстерністю виконання поезії та сценічною культурою читців.


 
Авторські права 2019 © Львівське вище професійне училище коп'ютерних технологій та будівництва. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.