До Дня захисника України

В своїй хаті своя й правда,
І сила, і воля.

Т.Г.Шевченко

10 жовтня 2017 року в бібліотеці училища до Дня захисника України було проведено виховну годину «Сила нескорених» у групі №153 (кл.керівник М.Б.Поліщук).

Мета виховної години – вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, сприяння зміцнення патріотичного духу серед молоді, ознайомлення із традиціями та звитягами українського війська, зокрема, Української Повстанської Армії, формування почуття патріотизму, національної свідомості та гордості за свою державу.

14 жовтня є особливим днем для справжніх українців, адже поєднав у собі три свята – День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Віддавшись під опіку Пресвятої Богородиці, вояки вважали свято Покрови днем створення УПА. У своєму зверненні до вихованців класний керівник зазначила, що цей день має єднати нашу країну і символізувати нерозривний зв'язок усіх поколінь захисників України.Ми повинні знати і шанувати героїв своєї землі, а не чужої. Саме про силу нескорених сучасних українських воїнів, які відстоюють незалежність та суверенітет України у війні з російським агресором, учні дізналися від волонтера Олександра Саримсакова, батька нашого учня. Вони з неймовірним зацікавленням спілкувалися із свідком реальних та страшних подій у зоні АТО.

Під час виховної години учні переглянули цікаві відеоролики про наших захисників, виступили в ролі істориків-дослідників, а також продемонстрували свої таланти з декламування віршів та співу.


 
 

 
 
Авторські права 2019 © Львівське вище професійне училище коп'ютерних технологій та будівництва. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.