ЗУСТРІЧ УЧНІВ З ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ-УЧАСНИКАМИ БОЙОВИХ ДІЙ У ЗОНІ АТО

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників у Львівському вищому професійному училищі комп'ютерних технологій та будівництва організувализустріч учнів із воїнами,які брали участь в АТО.

На запрошення Л.Є. Дикої, заступника директора з навчально-виховної роботи,7 грудня 2017 року в училище завітали військові Західного територіального управління Військової служби правопорядку.

До учнів звернувся І.І.Гарбіч, старший лейтенант, емоційна розповідь якого була наскрізь пронизана любов'ю до України, прагненням українських військових захищати кожний клаптик рідної землі. Він також розповів про бої із сепаратистами, про життя між боями, настрій військових та добровольців.

Бійці щиро подякували учням за те,що вони морально підтримують їх, наприклад, такими теплими зустрічами. Ця підтримка для воїнів є надзвичайно важливою.

Учні училища привітали запрошених цікавою концертною програмою. Наприкінці зустрічі Л.Є.Дика подякувала воїнам за службу, мужність, неймовірний патріотизм і прагнення вірно захищати нашу рідну Україну.


 
 
Авторські права 2019 © Львівське вище професійне училище коп'ютерних технологій та будівництва. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.