Вітаємо переможця!

28 листопада 2017 року у приміщенні Львівського національного академічного театру опери та балету ім.Соломії Крушельницької відбувся гала-концерт та нагородження дипломантів і лауреатів XVІІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги».

Фестиваль «Сурми звитяги» має на меті широко популяризувати серед дітей та юнацтва найкращі зразки мистецьких творів патріотичного виховання, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, вивчати пісенну спадщину Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, а також сучасну українську молодіжну патріотичну пісню.

У заключному етапі фестивалю взяли участь близько 12000 учасників із 14 областей України.

Лауреатом цього конкурсуу номінації «Солісти-вокалісти» став Олег Луковський з піснею «Небесну сотню, Господи прийми» (музичний керівникН.М.Оленчин) і нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

Адміністрація училища, педагоги та учні вітають Олега Луковського з перемогою й висловлюють подяку його батькам за патріотичне виховання сина.

Бажаємо творчих успіхів! Так тримати!

Авторські права 2019 © Львівське вище професійне училище коп'ютерних технологій та будівництва. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.