Тиждень комп'ютерних дисциплін

         Традиційно, щороку в нашому училищі проходив Тиждень комп’ютерних дисциплін. Завданням тижня було формування креативних комунікативних умінь, пізнавальної активності, розширення кругозору учнів, пізнання дійсності та самих себе. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу.

Детальніше: Тиждень комп'ютерних дисциплін

Педагогічні читання

Традиційно під час зимових канікул у Львівському вищому професійному училищі комп’ютерних технологій та будівництва пройшли педагогічні читання. Педагоги підготували змістовні та цікаві розповіді, поділилися досвідом роботи та визначенням шляхів їх вирішення...

Детальніше: Педагогічні читання

Принцеса Львова – 2018

20 грудня 2018 року о 15:00, в рамках святкування Міжнародного Дня студента, у Палаці естетичного виховання учнівської молоді відбувся конкурс краси “Принцеса Львова - 2018” серед учнівської молоді (дівчат) закладів професійної освіти міста Львова.

Кожен ПТНЗ міста Львова представив одну учасницю від навчального закладу.

         Програма заходу:

1. Презентація учасниць. (Учасниці у брендовому одязі надають стислу інформацію про себе, своє хобі, коло зацікавлень, життєві пріоритети).

2. “Паночка-профтехосвітяночка”. (Учасниці у професійному одязі, у будь-яких мистецьких жанрах (поезія, танець, проза, пісня, оригінальний жанр або їх комбінація тощо) презентують обрану спеціальність, її особливості, переваги, свої навчальні та професійні досягнення).

3. Етно вихід. (Учасниці, в етно одязі, в оригінальний спосіб презентують українські традиції, культуру, створивши відповідний образ, настрій та імідж).

4. Інтелектуальний конкурс. (Бліц-запитання від журі до кожної з учасниць з метою визначення оригінальності мислення, кмітливості, почуття гумору).

5. Церемонія нагородження

         Представляла ДНЗ “Львівське вище професійне училище комп’ютерних технологій та будівництва” учениця групи 343 за професією “Оператор комп’ютерного набору; касир (в банку)” - Саюк Орися. Красуня була нагородженна титулом “Міс фото-2018”.

Детальніше: Принцеса Львова – 2018

“Над вартепом зірка ясна засіяла…”

Різдво – свято тепла та родинного затишку. Це радісний день, який віщує про народження Сина Божого. Час, коли у домівках пахне смачною випічкою і ялинкою, а на вулицях міст і сіл лунають колядки.

Детальніше: “Над вартепом зірка ясна засіяла…”

Засідання круглого столу методичного об’єднання «Інформатика та комп’ютерна техніка»

05 грудня 2018 року на базі Львівського вищого професійного училища комп’ютерних технологій і будівництва  відбулось засідання круглого столу  методичного об’єднання «Інформатика та комп’ютерна техніка» на тему: «Інноваційні педагогічні технології, використання ІКТ у навчальному процесі. Особливості розробки і проведення не стандартних уроків предметів професійно-теоретичної підготовки комп’ютерного профілю» і відкритий урок викладача комп’ютерних дисциплін Варлам Г.М.

    У заході взяли участь педагоги з підготовки робітничих кадрів на базі училища та закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області, голова обласного методичного об’єднання зав. лабораторією інформатизації НМЦ ПТО у Львівській області Саноцька М.Р. та адміністрація навчального закладу.

Детальніше: Засідання круглого столу методичного об’єднання «Інформатика та комп’ютерна техніка»

Не дай СНІДу шанс!

Життя – це багатство людини, дане кожному з нас. Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу продовжує залишатися актуальною і в Україні, й у світі. Як не прикро, але Україна займає одне з перших місць в Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції. На сьогодні немає радикальних засобів лікування, тому головною зброєю в боротьбі з поширенням вірусу є попередження інфекції...

Детальніше: Не дай СНІДу шанс!

Авторські права 2019 © Львівське вище професійне училище коп'ютерних технологій та будівництва. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.